Extéria zkušenosti

Společnost Extéria působí na trhu už více jak sedm let. Za tu dobu si získala hromadu stálých a spokojených klientů, kteří si už bez služeb firmy Extéria nevědí rady. Cílem této společnosti je připravovat firmy na bezpečnost práce a požární ochranu, aby je žádná neohlášená kontrola ze státní správy v budoucnu nezaskočila. Je až zarážející, že až 40% podnikatelů nemá zdání o BOZP. Právě tito podnikatelé pravidelně při neohlášených kontrolách dostávají sankce ve výši i několika milionů korun. Díky Extérii sankce řešit nemusí, jsou na kontroly dokonale připraveni.

Abyste se i vy přesvědčili o spolehlivosti firmy Extéria, stačí si pročíst skutečně bohaté reference a recenze od klientů, kteří s firmou v minulosti spolupracovali. Jsou jich desítky a stále přibývají.

 

Extéria reference:

Veškeré záležitosti spojené s úrazem v jídelně vyřešila a sepsala společnosti EXTÉRIA za nás, takže jsme nemuseli nic řešit, a vše nakonec dobře dopadlo.

Jana Plachá, Ostrava

 

Díky společnosti Extéria jsme konečně připraveni čelit i neohlášeným kontrolám z OIP. Díky. Posílám proto pozitivní referenci.

Petr Janoušek, Kladno

 

Firmu EXTÉRIA doporučuji. Super jednání a přístup.

Anna Nováková, Ostrava

 

Jsem spokojený na 100%, služba funguje, jak má. Není co vytknout.

Petr Abrahám, Chomutov

 

Vstřícné jednání a profesionální přístup - mohu jen doporučit.

Tereza Čierníková, Praha

 

Vše v pořádku, firma Extéria mi pomohla při kontrole, za což jsem jim skutečně velmi vděčný. Kromě pomoci ze zkušenosti doporučuji i školení, která firma poskytuje.

Jan Novák, Olomouc

 

Jsem majitelem drobného podniku, pod sebou mám zhruba šest, sedm zaměstnanců, ale na BOZP si přesto nenacházím čas. Tímto bych chtěl poděkovat firmě Extéria, která za mě udělala vše potřebné. Už s ní spolupracuji dva roky a jsem stále spokojenější. Doporučuji všem.

Michal Zvojník, Ostrava

 

 

Další zkušenosti klientů s firmou Extéria

Skvěle služby, a hlavně nízká cena. Ráda bych poděkovala za odborný a profesionální přístup při řešení BOZP a požární ochrany techničce z Extérie. Zastoupila nás u kontroly hasičů bez závad a nic navíc jsem opravdu neplatila.

Kateřina Sýkorová, Olomouc

Extéria a moje recenze: Zkušenost s firmou Extéria je velmi pozitivní. Když mi volala slečna z Extérie, jestli chci schůzku ohledně BOZP, myslel jsem, že mám kontrolu. Když přijela slečna a začala mi představovat Extérii a službu BOZP, PO za tak nízkou cenu, neváhal jsem. Zpracovali mi poté komplexní dokumentaci a při kontrole mě zdarma zastoupil technik. Za mě doporučuji Extérii, navíc mi řeší všechny čtyři pobočky, které mám v České republice, a dvě na Slovensku, kde má Extéria taky své pobočky.

Jan Adamec, Praha

Rád bych se podělil o svou zkušenost s firmou Extéria. V nedávné době se ve firmě staly dva nepříjemné úrazy, s nimiž jsem si po pravdě moc nevěděl rady. Naštěstí si platím roční balíček služeb BOZP a PO, tudíž lidé z Extérie přijeli, dokonce všechno sepsali za mě a vše vyřešili s pojišťovnami. Díky nim se vše rychle vyřešilo, neohrozilo to chod podniku a já se nestresoval. Díky a jsem rád, že s firmou Extéria spolupracuji. Nebudu na tom rozhodně nic měnit. Věřím, že mě firma Extéria stejně dobře zastoupí i při kontrolách z OIP nebo při kontrolách hasičů.

Boleslav Zubík, Uherskohradišťsko

K firmě Extéria jsem byl poněkud skeptický. Nevěřil jsem, že za tak nízké ceny budou jejich služby kvalitní. Ale spletl jsem se. Když se mi ohlásila kontrola, technik z Extérie ihned přijel, aby vše dal do pořádku. Potom mě u kontroly zastoupil a já kontrolou prošel. Přidávám proto svou referenci ke kladným a ještě jednou díky.

Tomáš Řádek, Kladno

Děkuji lidem z Extérie za pomoc při kontrole z inspektorátu.

Petr Sladomel, Ostrava

Seriózní, hlavně jedna z mála profesionálních firem - doporučuji. Ráda se podělím o mou osobní zkušenost. Zavolala mi slečna, zda mám zájem o informace ohledně BOZP. Sešla jsem se s ní a ta mi představila možnost spolupráce. Při porovnání s místním bezpečákem - hodně služeb za málo peněz bez skrytých příplatků, jako jsou najeté kilometry nebo hodinové sazby. Souhlasila jsem a už s firmou Extéria spolupracuji třetím rokem. Dostávám aktualizaci směrnic každý rok zdarma, smlouva je jasná a přehledná opravdu na jednu stranu. Mám přehledný šanon dokumentace BOZP a PO s rejstříkem. Přeji mnoho spokojených klientů firmě Extéria a jen tak dál. Já jsem spokojena.

Lenka Svobodová, Olomouc

Kvalitní služby za málo peněz, firma je pohotová, zastoupí.

Jindřich Novotvný, Klatovy

S firmou Extéria jsem velmi spokojena.

Klára Jitovská, Ostrava

Firmu Extéria vřele doporučuji.

David Slánský, Jihlava