Extéria zkušenosti

Společnost Extéria působí na trhu už více jak sedm let. Za tu dobu si získala hromadu stálých a spokojených klientů, kteří si už bez služeb firmy Extéria nevědí rady. Cílem této společnosti je připravovat firmy na bezpečnost práce a požární ochranu, aby je žádná neohlášená kontrola ze státní správy v budoucnu nezaskočila. Je až zarážející, že až 40% podnikatelů nemá zdání o BOZP. Právě tito podnikatelé pravidelně při neohlášených kontrolách dostávají sankce ve výši i několika milionů korun. Díky Extérii sankce řešit nemusí, jsou na kontroly dokonale připraveni.

Abyste se i vy přesvědčili o spolehlivosti firmy Extéria, stačí si pročíst skutečně bohaté reference a recenze od klientů, kteří s firmou v minulosti spolupracovali. Jsou jich desítky a stále přibývají.

 

Extéria reference:

Veškeré záležitosti spojené s úrazem v jídelně vyřešila a sepsala společnosti EXTÉRIA za nás, takže jsme nemuseli nic řešit, a vše nakonec dobře dopadlo.

Jana Plachá, Ostrava

 

Díky společnosti Extéria jsme konečně připraveni čelit i neohlášeným kontrolám z OIP. Díky. Posílám proto pozitivní referenci.

Petr Janoušek, Kladno

 

Firmu EXTÉRIA doporučuji. Super jednání a přístup.

Anna Nováková, Ostrava

 

Jsem spokojený na 100%, služba funguje, jak má. Není co vytknout.

Petr Abrahám, Chomutov

 

Vstřícné jednání a profesionální přístup - mohu jen doporučit.

Tereza Čierníková, Praha

 

Vše v pořádku, firma Extéria mi pomohla při kontrole, za což jsem jim skutečně velmi vděčný. Kromě pomoci ze zkušenosti doporučuji i školení, která firma poskytuje.

Jan Novák, Olomouc

 

Jsem majitelem drobného podniku, pod sebou mám zhruba šest, sedm zaměstnanců, ale na BOZP si přesto nenacházím čas. Tímto bych chtěl poděkovat firmě Extéria, která za mě udělala vše potřebné. Už s ní spolupracuji dva roky a jsem stále spokojenější. Doporučuji všem.

Michal Zvojník, Ostrava